Wspólna edycja dokumentów

Tworzenie jednego dokumentu przez kilku pracowników jest zawsze kłopotliwe. Zorganizowanie pracy tak, by przebiegała w możliwie prosty i skoordynowany sposób nie jest łatwe.

No chyba że zdecydujesz się skorzystać z zalet serwerów w chmurze. Co możesz na tym zyskać? Tak zwane cloud computing ma wiele zalet, jednak podstawową jest możliwość dostępu do wspólnych zasobów przez wszystkich upoważnionych pracowników.

Cały team może pracować tak, jakby posiadał jeden wspólny folder. Co więcej, możliwe jest równoczesne edytowanie dokumentów przez kilka osób.

Zmiany wprowadzone przez jednego członka teamu zostaną natychmiast zauważone przez pozostałych. Dzięki temu serwery w chmurze nadają się doskonale również dla osób opierających działalność o pracowników zdalnych.

Współpracownicy nie muszą się nawet znać, ani wiedzieć, gdzie mieści się siedziba firmy, by efektywnie współpracować. Wystarczy dać zatrudnionym dane dostępowe do wspólnej bazy i dokumentów, by każdy pracownik mógł swobodnie działać przed ekranem własnego komputera.